Investice

Investice do nemovitostí je jednou z nejméně rizikových investic. S Green Valley Country Club se můžete spolehlivě investovat do dlouhodobě rentabilního realitního trhu v Dominikánské republice. Investici můžete provést přímo formou koupí nemovitosti, nebo nepřímo formou koupě našich registrovaných Evropských dluhopisů znějících na EUR nebo USD, s ročním garantovaným ůrokem 8,5% p.a..
Vaši stavbu, investici nebo nemovitost zařídíme podle vašich individuálních požadavků. Za více jak 30 let naší pŕítomnosti v Dominikánské republice známe veškerá úskalí, se kterými se vy jako cizinec, zahraniční investor nebo místní občan můžete setkat.

Pokud jste institucionální investor, banka, fond nebo fyzická osoba a plánujete investovat více jak 500.000,00 USD/EUR, spojte se s námi pro dohodnutí individuálních podmínek. Naše dluhopisy s garantovaným výnosem 8,5% p.a. Jsou dostupné již pro malé investice od 1.000,00 EUR/USD.

Green Valley Country Club dluhopisy můžete zakoupit prostřednictvím autorizovaného brokera nebo online přímo u nás jako vydavatele a emitenta dluhopisu, bez nutnosti placeni provoze brokeru.